Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Soboszów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu w miejscowości Soboszów, gmina Czarnocin, świętokrzyskie. Numer działki w Centralnej Ewidencji 188.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Centrum,Zbrodzice(Soboszów + 23 km)

4 400 000 zł490 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 833 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną dwa wolnostojące budynki apartamentowe po 4 apartamenty każdy (łącznie 8 w pełni wyposażonych mieszkań) z funkcjonującym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowokorczyńska

Opatowiec(Soboszów + 15 km)

1 150 000 zł341 m² 3 372,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 268 m²

Nowa niższa cena! tylko teraz! zapraszamy. Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu, w miejscowości Opatowiec, powiat kazimierski, świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Królewice

Królewice(Soboszów + 11 km)

3 600 000 zł431 m² 8 352,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 808 m²

Wyjątkowa Posiadłość w Królewicach k. Kazimierzy Wielkiej Idealna do Zamieszkania i Prowadzenia Biznesu! Biuro Nieruchomości Smart Estate z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zbrodzice

Zbrodzice(Soboszów + 23 km)

355 000 zł115,39 m² 3 076,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "dom na stoku" jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zbrodzice

Zbrodzice(Soboszów + 23 km)

350 000 zł129,47 m² 2 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 123m^2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Zbrodzice w Busku-Zdroju. Dom wg projektu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wola Żelichowska

Wola Żelichowska(Soboszów + 21 km)

156 000 zł26 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wykończone lokale mieszkalne W świeżo odremontowanym domu- wola żelichowska! Szukasz gotowej inwestycji lub kameralnego miejsca do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobiesławice

Dobiesławice(Soboszów + 13 km)

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej, przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z miejscem na możliwość prowadzenia swojego małego biznesu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka(Soboszów + 9 km)

390 000 zł180 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 718 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Gabułtów, powiat kazimierski. Budynek z 1975 roku o powierzchni około 180 m , przeznaczony do generalnego remontu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bugaj(Soboszów + 15 km)

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Bugaj, gmina Pińczów Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim (bez tynków), położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Soboszów + 19 km)

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony w samym centrum miejscowości Nowy Korczyn. Malownicze miasteczko w widłach dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie